Subscribe

RSS Feed (xml)

Powered By

Skin Design:
Free Blogger Skins

Powered by Blogger

19 maja, 2016

Innowica - dziękuje


Kochani,

Dziękujemy wszystkim "Wspieraczom"- niezależnie od powodzenia akcji crowdfundingowej. Podtrzymywaliście nas duchowo w trudnych chwilach. Program tegorocznej edycji nie jest na pewno "programem marzeń", który chcieliśmy zaprezentować, ale na miarę  możliwości. Jesteśmy  wdzięczni i dumni z tego, że mamy tak fantastycznych Przyjaciół ....

Jesteście w sercu ....

Haśki, Andrzej Witkowski,  Węgajty, Tatiana, Leszek i Alinka Wronowscy, Leszczyny, Iza Osadnik, Nowica 9, Astek i Dorotka, Basia i Lewy, Pchła Szachrajka, Anetka z Andrychowa, The Stubs (Tomek i Magdusia, Łukasz, Radek), Maciek Kudłacik and Czerwie Band, Regina, Renatka Podsądecka, Sylwester Piątkowski, Sylwia Grużewska, Państwo Zwierzyńscy, Marek i Kinia Grabowski, Martusia, Paweł Sky, Lydia, Tasiemka, Syrbski Jeb, Oranżada, Helsinki, Stonerror, Sebastian Madejski, Marta Łukaszewska, Karol Schwarz, Na Siano Festiwal, Gratuleq, Fiołek, Sroczka, Jovan Radicevic, Janek Zaborowski, Katarzyna Mędrzycka, Jacek Malczewski, Ania i Tomek Opalińscy, Agnieszka Strzelczyk, Andrzej Christ, Ania i Marcin Rochowscy and The Great Family, Magdalena Żelechowska, Małgosia Wolińska, Pan Zambrowski, Joanna Wygodzka, Magdalena Radkiewicz, Pani Chojnowska, Agnieszka Grygierek-Adamkiewicz  i goście Domu Na Łąkach, Sergiej Sawczenko, Ryszard Latecki i Natalka, Danuta Ćwik-Drzewiecka, Mateusz Tymura, Joasia Nawrocka , SZYLDY TEAM, Maciek Majewski, Kuba Sojka, Witek i Marta Broda, Andrzej i Małgorzata Bieńkowscy, Marysia i Jurek Szczepkowski, Olenka Duć-Fajfer, Monika i Adaś, Czarna Gosia, Justyna, Zosia Fuglewicz, Biuro Podróży, Jarek Siejkowski, Kasia i Zbyszek Szumscy, Wiktor Wiktorczyk, Klinika Lalek, Jacek Zawadzki, Asia Sarnecka, Maciek Harna, Ania Woźniak, Kormorani, terenNowy, Nina Nu, Amok, Osa, Teśluczki, Puchatek, Telmutka. 

Dziękujemy również wszystkim, którzy prosili o anonimowość.
1 komentarz:

Bzdurki i chmurki pisze...

Przeczytałam ten wywiad z wielką przyjemnością - w tym roku miałam okazję pierwszy raz w życiu uczestniczyć w Innowicy. Przyznaję, iż zupełnym przypadkiem, po prostu przyjechałam do towarzystwa:) Kultura łemkowska wcześniej nie była mi obca, zawsze chciałam zobaczyć te strony. Jestem zachwycona szlakiem drewnianych przepięknych cerkiew, żałuję, że zobaczyliśmy tylko kilka. Ale warto było odłożyć tę przyjemność na rzecz uczestniczenia w atmosferze festiwalu, kontaktu z ludźmi, chłonięcia dokładnie takiej atmosfery, o jakiej powiedział Piotr w wywiadzie. Dawno nie byłam w miejscu, gdzie przyjmuje się zupełnie obcego człowieka tak, ot, w swym domu, z absolutna otwartością, nikt nikogo nie pyta, co kto robi w życiu, ważne jest tu i teraz, ta rozmowa, ten kontakt, ta gościnność, ta uważność, to słuchanie, a nie wczoraj czy jutro i nie garnitury zostawione w mieście.
Ja zachwycona jestem także Aliną i Leszkiem Wronowskimi, których ciepło, rodzinność i gościnność nie mają sobie równych:) O smaku jedzonka nie wspomnąc:)
Dzięki organizatorom mieliśmy okazję zobaczyć, poczuć atmosferę i skosztować prawdziwego ukraińskiego barszczu z ich chacie - dzięki, Matteo i Kangur:) Z niesłabnącą przyjemnością wspominamy i oglądamy zdjęcia:) Ewa i Peter.